ابراز احترام وزیرخارجه چین به تمامیت ارضی ایران در دیدار با باقری

ابراز احترام وزیرخارجه چین به تمامیت ارضی ایران در دیدار با باقری

سرپرست وزارت امور خارجه در حاشیه نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو بریکس با وانگ ایی وزیر امور خارجه چین گفت وگو کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، علی باقری؛ سرپرست وزارت امور خارجه در حاشیه نشست وزرای امور خارجه کشور های عضو بریکس  با وانگ یی وزیر امور خارجه چین گفت وگو کرد.

سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در این دیدار اظهارکرد: چندجانبه گرایی که ایران و چین پرچمدار آن هستند، راه حل های روشن برای حل مشکلات و معضلات جهانی است.

وی افزود: همکاری ایران و چین نه تنها به نفع دو کشور، بلکه ضامن ثبات و امنیت پایدار در عرصه های منطقه و جهانی است.  

وانگ یی، وزیر امور خارجه چین نیز در این دیدار بیان کرد: اخیراً ایران با یک آزمون جدی مواجه شده است و چین بعنوان کشور دوست در کنار دولت و مردم ایران قرار دارد و از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی ایران حمایت می کند.

وی گفت: چین برای موافقتنامه همکاری راهبردی دو کشور ارزش بسیاری قایل است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابراز احترام وزیرخارجه چین به تمامیت ارضی ایران در دیدار با باقری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابراز احترام وزیرخارجه چین به تمامیت ارضی ایران در دیدار با باقری"، کلیک کنید.