آیا ترمیم دستمزد کارگران در سال 1403 جدی است؟

آیا ترمیم دستمزد کارگران در سال 1403 جدی است؟

به گزارش خبرآنلابن،محسن باقری از عدم برگزاری نشست های شورای عالی کار انتقاد کرد. «از ابتدای امسال نشست شورای عالی کار برگزار نشده است»؛ محسن باقری، عضو کارگر ی شورای عالی کار، با انتقاد از بی توجهی طولانی وزارت کار گفت: در فروردین، اردیبهشت و خرداد، شورایعالی کار برگزار نشده است، در حالی که براساس قانون باید حداقل ماهی یک بار نشست سه جانبه برگزار شود؛ ضمن اینکه ما بارها درخواست کردیم نشست هایی برای ترمیم و اصلاح دستمزد ترتیب دهند.

اقتصاد 100 در خبری نوشت:باقری با بیان اینکه علی رغم مطالبه گری، پاسخی نگرفته ایم؛ اضافه می کند: هیچ دعوت نامه ای به دست اعضای کارگری شورای عالی کار نرسیده است؛ گویا وزیر کار و معاون روابط کار ایشان، اهتمامی برای عمل به قانون ندارند و برای سه جانبه گرایی ارزش قایل نیستند.

به گفته وی، اعضای کارگری شورای عالی کار همچنان آماده مذاکره برای ترمیم دستمزد سال جاری هستند منتها وزارت کار موضوع را جدی نمی گیرد.

باقری افزود: دستمزد سال جاری که بدون امضای نمایندگان کارگری تصویب و ابلاغ شده باید ترمیم شود؛ ما انتظار داشتیم پیش از اینها به سر میز مذاکره بازگردند اما حتی جلسات عادی و قانونی شورایعالی کار در سال جدید برگزار نشده است؛ پرسش اینجاست که این بی قانونی تا کجا قرار است ادامه یابد؟

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیا ترمیم دستمزد کارگران در سال 1403 جدی است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیا ترمیم دستمزد کارگران در سال 1403 جدی است؟"، کلیک کنید.