«آه سرد» برنده جایزه بزرگ جشنواره روسی شد

«آه سرد» برنده جایزه بزرگ جشنواره روسی شد

فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید صدیق در سومین حضور بین المللی خود جایزه بزرگ بهترین فیلم جشنواره چبوکساری روسیه را دریافت کرد.

به گزارش ری رایت، فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید صدیق و تهیه کنندگی رضا محقق و با مدیریت فیلمبرداری مسعود امینی تیرانی در سومین حضور بین المللی خود جایزه بزرگ بهترین فیلم جشنواره چبوکساری روسیه را به خود اختصاص داد. 

مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم چبوکساری (شهری بندری در کنار رود ولگا) چهارشنبه نهم خرداد برگزار شد.

در این جشنواره 9 فیلم از کشورهای ایتالیا، انگلیس، فرانسه، آلمان، یونان، اتریش، قزاقستان، بنگلادش و روسیه حضور داشتند که جایزه بزرگ بهترین فیلم این جشنواره به ناهید صدیق برای فیلم «آه سرد» اعطا شد.

فیلم «آه سرد» تاکنون موفق به دریافت چند جایزه بین المللی دیگر ، مثل بهترین کارگردانی (سن ژرژ نقره ای مسکو)، جایزه نتپک (شبکه ارتقای سینمای آسیا)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و سیمرغ بلورین ویژه هیات داوران بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر شده است.
همچنین با توجه به پذیرفته شدن «آه سرد»  در چند جشنواره اروپایی، به زودی تور جشنواره ای و نمایش این فیلم در اروپا  آغاز می شود.
پخش بین الملل فیلم برعهده  ماداکتوپیکچرز است.

بازیگران «آه سرد» ایمان صدیق، علی باقری، محمد اشکانفر، سالار دریامج، امیر شمس، امیر آرام، کوروش اشراقی، حسام رضاییان، اهورا بهرامی و برسام بهرامی هستند.

پایان خبر ری رایت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«آه سرد» برنده جایزه بزرگ جشنواره روسی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«آه سرد» برنده جایزه بزرگ جشنواره روسی شد"، کلیک کنید.