آنروا: ۷۶ درصد مدارس غزه باید بازسازی شوند

آنروا: ۷۶ درصد مدارس غزه باید بازسازی شوند

آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام  کرد براساس آمار گروه جهانی آموزش، بیش از ۷۶ درصد از مدارس غزه نیازمند بازسازی هستند.

به گزارش ری رایت، آنروا در پلتفرم ایکس نوشت با این حال تیم‌های این آژانس تلاش می‌کنند با بازی و آموزش با کودکان در ارتباط باشند.

آنروا اعلام کرد آموزش حق اساسی انسان است و در نوار غزه که از ۹ ماه پیش صحنه جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی است، باید فورا آتش‌بس اعلام شود.

گروه آموزش، مکانیزم هماهنگی مشترک میان سازمان‌هایی است که به آموزش کودکان آواره می‌پروازد و در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد.

رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر حمله ویرانگری را علیه مردم غزه به راه انداخته که بیش از ۱۱۳ هزار فلسطینی شهید و زخمی برجای گذاشته است و دهها هزار تن دیگر هم مفقود شده‌اند.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آنروا: ۷۶ درصد مدارس غزه باید بازسازی شوند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آنروا: ۷۶ درصد مدارس غزه باید بازسازی شوند"، کلیک کنید.