آتش سوزی انبار یک داروخانه در شهران

آتش سوزی انبار یک داروخانه در شهران

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: در ساعت 13:10 ظهر امروز یک مورد حادثه حریق در انبار یک داروخانه به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه های 74، 94 و گروه امداد و نجات 19 را به محل حادثه در شهران، بالاتر از فلکه دوم اعزام کرد.

وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در انبار یک داروخانه به مساحت 70 متر مربع رخ داده است. آتش نشانان همزمان با قطع برق و گاز عملیات خود را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار شعله های آتش شدند. پس از آن آتش را به طور کامل خاموش کردند.

ملکی بیان داشت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل، به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. کارشناسان آتش نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت این حادثه را آغاز کردند. این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی انبار یک داروخانه در شهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی انبار یک داروخانه در شهران"، کلیک کنید.